image
image

Перукарські послуги

14 років досвіду в перукарському мистецтві дають нам можливість з впевненістю заявити, що ми створюємо шедеври. Наші професійні стилісти, колористи та перукарі навчались у провідних академіях світу: Vidal Sassoon Academy (Лондон), TONI&GUY (Лондон), L’OREAL(Франція), LLONGUERAS (Барселона), DESSANGE (Париж), Pivot Point.

Щорічно, наша команда відвідує міжнародні бізнес-форуми L’OREAL, щоб вдосконалювати техніки професійного догляду і відновлення за волоссям, колорування, фарбування, трендових стрижок та стайлінгу.

Стрижки

Ми використовуємо сучасні перукарські інструменти таких брендів як: Y.S. Park, Tondeo та Kasho.

Укладки та зачіски

Професійні укладки та трендові зачіски наші перукарі-стилісти створюють з фірмовими стайлерами та брашами.

Ми використовуємо фени Dyson з супер потужним двигуном, що дозволяє сушити Ваше волосся у 2 рази швидше. А технологія Intelligent Heat Control вимірює температуру повітря 20 раз в секунду, щоб запобігти нагріванню волосся та захистити його блиск.

Фарбування

Креативні та професійні колористи салону дозволяють собі більше творчої свободи у всіх процесах фарбування без шкоди для Вашого волосся і без додаткового часу витримки, бо використовують технологію b3 Brazilian Bond Builder. Ця професійна косметика допомагає захистити та відновити структуру волосся під час фарбування.

Ми використовуємо революційні фарби нового покоління: Dia Richesse, Dia Light, Mojirel, High Lift, Luocolor, INOA та Lebel.

Відновлення структури волосся

Після проведення діагностики наш стиліст підбере персоналізований догляд та відновлення саме для Вашого волосся. Ми використовуємо тільки інноваційні технології b3 Brazilian Bond Builder, Olaplex, коктейлі Fusio-Dose KERASTASE, Chronologiste KERASTASE, які знизять ламкість та пошкодження під час фарбування, повернуть шовковистість та блиск, покращать цілісність волосся та збережуть колір.

Нарощення волосся

Гарячий кератиновий метод – створює максимально природній вигляд та можливість носити абсолютно різні зачіски, тому що місця кріплення нарощеного волосся практично непомітні, а пасма дуже тонкі.

Кератинове випрямлення волосся

Наші перукарі-стилісти використовують інноваційні розробки лінійки професійних засобів KERATHERAPY, щоб розгладити та випрямити всі типи кучерявого волосся.

Процедура підходить навіть для товстих кучерів і при правильному догляді за волоссям ефект триває до 6 місяців.

Біо-завивка MOSSA

Наші стилісти володіють італійською технікою біозавивки Mossa, яка створить шикарні, природні локони, здоровий блиск та еластичність волосся.

Оберіть послугу